Настінний побутовий кондиціонер Neoclima — серія GRIZZLY «AHDI»!

Кондиціонер виконаний в класичному стилі, має гладку лицьову панель з LED-дисплеєм і стане елегантною деталлю будь-якого інтер’єру. Передня панель легко миється, тому прилад простий в догляді. У кондиціонерах встановлено фільтр грубої очистки.
Також, дуже важливо, що побутовий кондиціонер здатний працювати на обігрів навіть в холодну пору року, при температурах зовнішнього повітря до -15 ° С.
Температура повітря регулюється автоматично, а також підтримується на постійному рівні з максимальною точністю, що дозволяє користувачеві отримати максимальну комфортність і знизити ризик простудних захворювань при відсутності перепадів температури в приміщенні.

Коли температура повітря в приміщенні досягає необхідного заданого рівня, компресор інверторного кондиціонера GRIZZLY здатний працювати з мінімальною швидкістю (інтенсивністю). При цьому продуктивності конденсатора і випарника досить, щоб підтримувати заданий температурний режим — теплообмін стає більш ефективним без додаткових енерговитрат.

 

 

 

 

 

 

Сезонна енергоефективність: SEER 6,1 (A++), SCOP 4,0 (A).

Основні відмінності від звичайних систем кондиціонування:
1) наявність роторного компресора з керуванням кроку обертів двигуна 0,5 Гц, що дозволяє більш плавно і точно підбирати оптимальний режим роботи;
2) вбудовані датчики і процесор, який аналізує динаміку зміни температури в приміщенні і вибудовує роботу кондиціонера на випередження.

Завдяки цим двом компонентам, кондиціонер GRIZZLY з системою iEES (intellegent Energy Saving System — система енергозбереження, яка дозволяє економити до 35% електроенергії) має поліпшену енергоефективність, при цьому в приміщенні підтримується задана температура.

Функції:
— робота при -15°С;
— система iEES — високий клас енергозбереження;
— теплообмінники зовнішніх і внутрішніх блоків покриті гідрофільною плівкою, яка збільшує ефективність роботи кондиціонера, а також перешкоджає корозії;
— для запобігання утворенню неприємних запахів у внутрішньому блоці кондиціонера передбачена автоматична функція самоочищення заморожуванням;
— функція «Турбо»;
— відключення підсвічування дисплея.